Trgovina in servis z vami že od 1989

Energijska pijača Xenofit competition 672g različni okusi jabolko

Xenofit Competition izotonični napitek 672g jabolko
Xenofit Competition jabolko - Izotonični napitek z ogljikovimi hidrati - 672 g. Napitek za intenzivne mišične napore, predvsem pri športu.
  • Cena:

    21,90 €

Zaloga: na zalogi

OkusZalogaCena
jabolko21,90 €
Imam vprašanjeDodaj v košarico

Opis izdelka

Xenofit Competition okus jabolko - Izotonični napitek z ogljikovimi hidrati - 672 g

Napitek za intenzivne mišične napore, predvsem pri športu.

Izotonični napitek z ogljikovimi hidrati Xenofit Competition je bil razvit za daljša obdobja visoke zmogljivosti. Če napor traja več ur lastne zaloge ogljikovih hidratov (= zaloge glikogena) za proizvodnjo energije v delujočih mišicah niso zadostne. Med naporom Xenofit Competition zagotavlja uravnoteženo mešanico ogljikovih hidratov za stabilizacijo ravni krvnega sladkorja za vzdrževanje vzdržljivosti. Vključeni so tudi kratkoverižni hitro dostopni sladkorji, kot so fruktoza, glukoza in saharoza (mono- in disaharidi), ter glavna sestavina dolgoverižni maltodekstrin (oligosaharid). Optimizirana formulacija ogljikovih hidratov (približno 78 g / liter) v povezavi z natrijem (700 mg / liter) pomeni, da Xenofit Competition zagotavlja hitro absorpcijo tekočine v kri. Poleg tega vsebuje potreben spekter vitaminov B za presnovo ogljikovih hidratov in energije ter minerale magnezij in kalij ter vitamin C.

UPORABA:
Za daljša obdobja visoke zmogljivosti. Vsebino zmešajte v plastenko s 500 ml vode, dobro pretresite dokler se prašek popolnoma ne raztopi v napitek. Napitek pijte v več majhnih porcijah in po požirkih. 672 g pločevinka za 16 x 500ml pripravljene pijače.

Za optimalno učinkovitost je treba zaužiti vsaj 40 g (kar ustreza cca. 500 ml pripravljenega napitka) ogljikovih hidratov na uro telesne aktivnosti. Ta izdelek je treba jemati kot del raznolike in uravnotežene prehrane ter v povezavi z zdravim načinom življenja. Hraniti pri sobni temperaturi zaščiteno pred vlago.
gtag('consent', 'default', { 'analytics_storage': 'denied', 'ad_storage': 'denied'});